«Легальна заробітна плата –запорука майбутньої пенсії»

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ніна Задорожна та заступник начальника об’єднаного управління Валентина Метьолкіна провели «пенсійний» урок для учнів 2 курсу спеціальності «Електрозварювання» КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Під час уроку учням розповіли як сьогодні працює система пенсійного забезпечення, ознайомили з видами пенсій, складовими, від яких залежить її розмір, та роз’яснили в чому полягає різниця між трудовим і страховим стажем.

Особливу увагу було зосереджено на питанні легалізації заробітної плати, зокрема, роз’яснили молоді про наслідки тіньової зайнятості і виплати заробітної плати “в конвертах”. Було наголошено, якщо одержувати заробітну плату в конверті, то ні стаж, ні заробітна плата для обчислення пенсії враховані не будуть, і на гідну пенсію не варто сподіватись.

Учні дізналися про можливість дистанційного отримання електронних послуг через сучасний сервіс, впроваджений в Пенсійному фонді України – веб портал електронних послуг.

Зустріч пройшла в режимі діалогу, чимало запитань від молоді засвідчили про те,  що пенсійне майбутнє їм не байдуже.

Наприкінці семінару проведено флешмоб за участю учнівської молоді на тему «Легальна заробітна плата –запорука майбутньої пенсії», а також роздані інформаційні буклети.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment