Апаратна нарада керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міський голова

07 травня 2018 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

Зокрема:

  1. Дащенко Л.В. – начальник відділу звернень громадян – за минулий тиждень до відділу надійшло 10 звернень громадян, 22 – урядових щодо проблем із водопостачанням, 1 запит на публічну інформацію. На розгляді перебувають 2 електронні петиції, 22 петиції збирають підписи.
  2. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” – підприємство працює над проблемою із водопостанням у місті. Станом на сьогодні усі свердловини працюють у плановому режимі. (Доручення міського голови: визначитись з великими приватними домоволодіннями та підприємствами для з”ясування питань щодо підключення до системи водопостачання).
  3. Бурсова Л.П.– начальник Управління соціального захисту населення – проводилась робота з інвалідами, здійснюється проплата допомоги до 05 травня. Опрацьовуються списки учасників АТО, які подали заяви на оздоровлення.
  4. Козак Л.О.– начальник відділу освіти – в усіх навчальних закладах міста на цьому тижні будуть проводитись виховні години до травневих свят (Дня пам”яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня матері). Триває підготовча робота до міського фестивалю “Таланти твої, Васильків”, який відбудеться 18 травня.
  5. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – проводиться огляд пам”ятників культурної спадщини міста. Розроблено план заходів до 8 і 9 травня та висвітлено на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради.
  6. Березанська Е.Ю. – начальник відділу молоді та спорту – триває підготовка легкоатлетичної естафети, яка відбудеться 9 травня.
  7. Брік В.І. – директор КП “Тепломережа” – проводяться регламентні та ремонтні роботи по підготовці системи опалення до нового опалювального періоду.
  8. Перінська О.П. – секретар міської ради – відповідно до розпорядження міського голови від 02 травня 2018 року 39 сесія Васильківської міської ради відбудеться 01 червня 2018 року. Прохання до усіх керівників здати усі узгоджені проекти рішень до кінця дня 07 травня 2018 року.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі