ЩОДО УКЛАДАННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Written on . Posted in соціальний захист

Відповідно до частини сьомої статті 65 Господарського кодексу України на всіх підприємствах, які використовують найману працю, між власником або уповноваженим ним органом і трудовим колективом або уповноваженим ним органом повинен укладатися колективний договір, яким регулюються виробничі, трудові та соціальні відносини трудового колективу з адміністрацією підприємства.

Згідно зі статтею 2 Закону України №3356-XII від 01.07.1993 р. «Про колективні договори і угоди», колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, господарювання та кількості працюючих, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Органи місцевого самоврядування наділені державними повноваженнями (делегованими), щодо сприяння укладанню колективних договорів, їх реєстрації і здійсненню контролю за їх виконанням.

Для реєстрації колективного договору просимо звертатися до відділу соціально-трудових відносин та організаційного забезпечення управління соціального захисту населення за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська, 25 (II поверх, каб.11).

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі