Розширена апаратна нарада

Written on . Posted in Виконком, Економіка, Комунальні підприємства, Культура, Міська влада, Міський голова, Освіта, Поліція, соціальний захист, ЦНАП

02 квітня 2018 року відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – за березень місяць по місту і району зареєстрвано 1492 заяви та повідомлення. По місту Василькову зафіксовано 1 факт незаконного заволодіння транспортними засобами, 1 грабіж, 9 фактів збереження наркотиків, 19 – крадіжок, 5 – тілесних ушкоджень, 9 – раптових смертей, 15 – за керування автотранспортом у нетверезому стані. З 05.04. весь особовий склад переводиться на посилений режим роботи у зв”язку з Великодними святами.

2. Жмирін А.В. – військовий комісар Васильківського міськрайонного комісаріату – в березні були проведені заходи по залученню громадян до контрактної та строкової служб.

3. Миколайчук О.В. – директор Васильківського міськрайонного Центру зайнятості – 12 березня 2018 року на базі Васильківського професійного ліцею за адресою: вулиця Декабристів, 39 відбудеться Ярмарок професій та вакансій. Запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, підприємці та мешканці міста.

4. Дащенко Л.В. – начальник відділу  звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 14 звернень громадян, На урядову “гарячу лінію” надійшло 2 звернення та 4 запити на публічну інформацію. Всі звернення стосувались в більшій мірі вирішення житлово-комунальних питань.

5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – учень 10 класу ЗОШ №6 Скварчинський Андрій виборов ІІ місце з географії на Всеукраїнському конкурсі олімпіад. 06 квітня 2018 року в усіх навчальних закладах відбудуться заходи до Всесвітнього дня здоров”я.

6. Березанська Е.Ю. – начальник відділу молоді та спорту – проведено церемонію закриття та нагородження переможців-команд міських змагань з футзалу.

7. Перінська О.П. – секретар міської ради – відбулося втручання в систему поіменного голосування. По цьому факту відбудеться службове розслідування.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі