ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in Міський голова

Сьогодні, 27 березня 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради під головуванням міського голови Володимира Сабадаша. На порядок денний виносились наступні питання:

1. Про схвалення проекту змін до рішення 34 позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2017 року № 10-34п/ч – VII “Про міський бюджет м. Васильків на 2018 рік”.
2. Про надання матеріальної допомоги.
3. Про організацію та проведення у місті Василькові Київської області призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у квітні-травні 2018 року.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 28.02. 2017 №105.
5. Про затвердження переліку підприємств комунальної власності міста Василькова та видів робіт для організації проведення суспільно-корисних громадських робіт.
6. Про захист житлових та майнових прав дітей.
7. Про затвердження плану міських заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.
8. Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Василькові.
9. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю на розміщення дитячого розважального майданчика з атракціонами на центральній площі міста Василькова.
10.  Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю на розміщення дитячих атракціонів на центральній площі міста Василькова.
11. Про видачу свідоцтва про право власності.
12. Про об”єднання квартир у комунальному будинку.
13. Про затвердження тимчасового Порядку видачі дозволів на порушення об”єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Василькові Київської області.
14. Про погодження проектів реконструкції об”єктів електричних мереж в м. Василькові Київської області.
15. Про встановлення скоригованих тарифів на виробництво, траспортування, постачання теплової енергії, яку виробляє мале приватне підприємство “ВПК”.
16. Про встановлення скоригованих тарифів на комунальні послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ТОВ “Раунд Рісайклінг” в м. Василькові Київської області.
17. Про встановлення скоригованого тарифу на послуги з утримання гуртожитку – будинку №243 та прибудинкової території у в/м №11.
18. Про присвоєння поштових адрес.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment