ПІДПРИЄМЦЯМ НАГАДАЛИ ПРО ОФІЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ТА ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У РОЗМІРІ НЕ НИЖЧЕ ЗАКОНОДАВЧО ВСТАНОВЛЕНОГО МІНІМУМУ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

16 березня 2018 року в приміщенні Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області відбулася спільна нарада управління та головного управління Держпраці у Київській області.

В якості доповідачів виступили начальник об’єднаного управління Ганна Проскурня, заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Алла Петреченко та головний державний інспектор головного управління Держпраці у Київській області Вікторія Шандурська. На нараду були запрошені представники підприємств, які нараховують заробітну плату працівникам на рівні нижче законодавчо встановленого мінімуму.

Говорили про легалізацію заробітної плати, важливість офіційного оформлення трудових відносин та наслідки нехтування соціальними правами громадян. «Небезпека тіньової зайнятості полягає в тому, що люди не матимуть змоги отримати пенсію в тому розмірі, який відповідає рівню їх реальної зайнятості» – наголошували звертаючись до роботодавців.

У своєму виступі Вікторія Шандурська  роз’яснила присутнім вимоги законодавства про працю, фінансову відповідальність за порушення законодавства, про важливість легального працевлаштування та про соціальну захищеність при офіційному працевлаштуванні. Проінформувала учасників про повноваження інспекторів праці, зазначила, що основним завданням є забезпечення дотримання законодавства.

Присутні роботодавці мали змогу поставити питання, які їх цікавлять та отримати вичерпні, кваліфіковані відповіді.

Підсумовуючи питання розглянуті на нараді, начальник управління Ганна Проскурня закликала учасників наради дотримуватися законодавства про оплату праці та звернула увагу на соціальну відповідальність кожного особисто за себе та за своїх найманих працівників.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment