Центр поштового зв’язку № 5 «Київської міської дирекції публічного акціонерного товариства “Укрпошта” відкриває свої двері для шукачів роботи

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

Одним із важливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями, яка допомагає в розв’язанні питання стабілізації ринку праці,  сприяє розвитку економіки регіону та створенню нових робочих місць.

Так, з метою презентації своїх послуг та вирішення кадрових потреб роботодавця 20 березня 2018 року Васильківським міськрайонним центром зайнятості  було організовано та проведено черговий День відкритих дверей  в  Центрі поштового зв’язку № 5 «Київської міської дирекції публічного акціонерного товариства “Укрпошта” (м.Васильків, вул.Грушевського б.13).

Центр поштового зв’язку № 5 «Київської міської дирекції публічного акціонерного товариства “Укрпошта” – це національний оператор поштового зв’язку України, завданням якого є надання споживачам високоякісних послуг у сфері поштового зв’язку, фінансових та інших загальнодоступних послуг. Девізом даного підприємства є відповідальне ставлення до кожного клієнта, забезпечення високої якості послуг, гарантія надійності та оперативності.

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, є правонаступником УДППЗ «Укрпошта» та є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.

Діяльність Укрпошти регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими Законами України, а також нормативними актами Всесвітнього поштового союзу, членом якого Україна стала у 1947 році.

Керівник Центру Ігор Мриглод та начальник відділу кадрів Людмила Бондар на протязі тривалого часу плідно співпрацюють з центром зайнятості, особливо в частині підбору кадрів. За сприянням Васильківського міськрайонного центру зайнятості до роботодавця працевлаштовані багато безробітних, які перебували на обліку та шукачі роботи.

В заході прийняли участь директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олена Миколайчук, начальник відділу по роботі з роботодавцями Світлана Лещенко, запрошені 37 безробітних осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та шукачі роботи.

В рамках «Дня відкритих дверей» керівник центру поштового зв’язку Ігор Мриглод провів  презентацію підпорядкованого йому підприємства,  розповів про його діяльність, в свою чергу, заступник керівника центру Людмила Томіліна, начальник ВПЗ м.Васильків Валентина Корнієнко,  начальник відділу кадрів Людмила Бондар розповіли про умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

Директор центру зайнятості Олена Миколайчук ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці та послуги, які надає центр зайнятості.

Під час заходу учасникам проведена екскурсія по центру поштового зв’язку  та надана можливість поспілкуватись з працівниками про умови їх роботи, своєчасності виплат заробітньої плати та багато іншого.

Шукачі роботи  активно спілкувалися із роботодавцем та працівниками центру та отримували відповіді на усі питання. За результатами зустрічі 3 безробітні пройшли попередню співбесіду та запрошені на особисту зустріч.

Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати відповідь на питання, що їх цікавили, а підприємству, за час створення, зарекомендувати себе як одне з підприємств, що впевнено крокує на ринку праці Васильківщини та може запропонувати достойні умови праці.

 

Trackback from your site.

Leave a comment