Засідання «круглого столу» з представниками громадських організацій та силових структур

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

14 березня 2018 року у приміщенні Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулося засідання «круглого столу» з громадськими організаціями та силовими структурами Васильківщини. На заході були присутні начальник об’єднаного управління Ганна Проскурня, перший заступник начальника об’єднаного управління Ніна Задорожна, заступник начальника об’єднаного управління Валентина Метьолкіна

, голова Васильківської районної організації ради ветеранів України  Олександр Козак, голова міськрайонної ветеранської організації МВС Володимир Пальчик, голова спілки ветеранів Афганістану та воїнів інтернаціоналістів Віктор Мєлєхов, голова  міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимир Підгорецький, Голова первиної ветеранської організації військового містечка 11 Микола Задніпряний та їх заступники.

Під час засідання обговорені питання порядку проведення перерахунків пенсій «військовим» пенсіонерам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб».

Перерахунок здійснюватиметься на підставі довідок, наданих органами силових структур і не потребуватиме додаткових звернень громадян до органів Пенсійного фонду.

Зокрема, колишнім військовослужбовцям та деяким іншим особам перерахунок пенсій здійснюватиметься із урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року – окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років.
Виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься поетапно починаючи з січня 2018 року у таких розмірах:
з 1 січня 2018 року – 50 відсотків;
з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – 75 відсотків;
з 1 січня 2020 року – 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.
Для колишніх працівників міліції перерахунок пенсій здійснюватиметься за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції». Сума перерахованих пенсій для виплати за період з січня 2016 року по 31 грудня 2017 року обчислюється органами Пенсійного фонду України станом на 1 січня 2018 р. та виплачується після виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету в такому порядку:
– з січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з січня 2016 року по 31 грудня 2017 року;
– з 1 січня 2020 року – щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 р. до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

Учасники засідання отримати відповіді на всі питання, які є наразі першочерговими для даної категорії пенсіонерів.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment