«Промисловість міста»

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола  промислових підприємств,  надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Василькова.

Основними промисловими підприємствами міста за січень-лютий 2018 року реалізовано промислової продукції на суму 168,9 млн. грн., що на 22,7 млн. грн., або на 15,5 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого 2017 року.

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Київ-Профіль»;

ТОВ «НВК ВК «Система»;

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

ТОВ «Завод – «Ореол-1»;

ТОВ «Кумір»;

ТОВ «Елтех».

За межі країни за січень-лютий поточного року підприємствами експортерами реалізовано продукції на суму понад 36,5 млн. грн., що на 12,6 млн., або  на 52,8 відсотка більше ніж за  відповідний період минулого року.

Продукція, що виробляють промислові підприємства міста, є конкурентноздатною на зовнішньому ринку (борошно, висівки, парфумерна та косметична продукція, смакові та харчові добавки, металопрофіль, деревина, столярні вироби, шкіра) і реалізується на експорт в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Румунію, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан тощо.

 

 

Начальник  управління з питань

економіки та власності                                                                                                                         О.А. Стасюк

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі