День українського добровольця

Written on . Posted in Вшанування

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України.

Завдяки учасникам добровольчих батальйонів та формувань, які активно створювались та вирушали в зону воєнного конфлікту, вдалося створити справжню боєздатну армію та не допустити просування ворога далі.

Саме тому, вшанування мужності і патріотизму та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-добровольців, які загинули під час виконання обов’язків у складі добровольчих формувань, є необхідним виявом вдячності та поваги з боку українського суспільства.

День українського добровольця – це нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі.

14 березня, у Васильківській міській бібліотеці, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, патріотичного виховання підростаючого покоління відбулася Година мужності «Вояки доброї волі» та книжкова виставка до Дня українського добровольця.

До учнів 8-х класів ЗОШ №1 звернулися зі своїми спогадами військовослужбовці, які брали безпосередню участь у подіях на Сході країни у складі добровольчих об´єднань Заєць Євген Юрійович, Удова Олег Васильович, Пальчик Володимир Володимирович та зазначили: «Доброволець – це стан душі.

Це ті люди, які за покликом душі пішли захищати Україну, своїх рідних і ближніх».
Учасники заходу вшанували пам´ять усіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до могил загиблих учасників антитерористичної операції.

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста Василькова були проведені заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

З учнями 2-6-их класів Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 проведено патріотичні бесіди «Подвиг українських добровольців», у 7-11-их класах відбулись інформаційні години «Доброволець  – герой сьогодення».

У Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 випущено інформаційну стіннівку «Захисники Вітчизни», для учнів 9-х класів було проведено  уроки мужності на тему «Російсько-українська війна у долі людини» (присвячено загиблому добровольцю  Скляру Юрію).

Патріотичні бесіди «Мужність, патріотизм, пам’ять бійців- добровольців», «Гідності революцію герої творили, волю свою й незалежність вони боронили» та уроки  мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» проведено у Васильківському НВК № 4.

У 8-9-х класах Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 6 відбулася зустріч з добровольцями та волонтерами «Життя на війні». Учні 10-11-х класів цієї школи переглянули фільм «Кіборги».

У Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 пройшли години спілкування «Вони були першими». Для учнів 5-А та 7-А класів проведено зустріч із учасником бойових дій у зоні АТО Мартинайтусом Романом.

Для учнів 8-11-их класів Васильківського НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №8» класними керівниками проведено інформаційні хвилини  «Життя до та після війни» та організовано показ фільмів про військовий та життєвий шлях добровольців.

У Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 проведено інтерактивні перерви з переглядом документальних роликів «Позивний «Доброволець»».

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment