Інформацію про стан розрахунків з бюджетом можна отримати в «Електронному кабінеті»
Головне управління ДФС у Київській області звертає увагу, що на сайті ДФС України функціонує електронний сервіс «Електронний кабінет» за допомогою якого платник податку має можливість, зокрема, отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом. Так, меню «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу Електронного кабінету доступ до його особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів.
При зверненні до зазначеного пункту меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, яка містить по кожному виду платежунаступну інформацію: орган ДФС; назва податку (платежу); платіж (код); МФО банку; бюджетний рахунок та по кожному виду податку (платежу) на поточну дату: нараховано/зменшено; сплачено до бюджету; повернуто з бюджету; пеня; недоїмка; переплата; залишок несплаченої пені.
В Електронному кабінеті доопрацьовано перегляд інтегрованих карток платників податків.
Обравши потрібний податок (платіж) користувач подвійним натисненням кнопки миші отримує доступ до деталізованої інформації з інтегрованої картки платника по вибраному податку (платежу) в розрізі проведених операцій.
Фізичні особи після ідентифікації мають можливість за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти.
Вхід до «Електронного кабінету» можна здійснити за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua.
ГУ ДФС у Київській області
Отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна в «Електронному кабінеті» на сайті ДФС України
З метою ефективного проведення кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців, для зручності фізичних осіб на сайті ДФС України в «Електронному кабінеті» функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді». Тобто, Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати через «Електронний кабінет».
Вхід до «Електронного кабінету» можна здійснити за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua.
Для зручності користування спеціалізованим програмним забезпеченням на офіційному порталі ДФС (напрямок «Фізичним особам») розміщено «Порядок формування запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису та отримання відповіді на запит з ДФС».
Вказаний Запит необхідно підписати електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифіката.
Після обробки запиту на електронну адресу фізичної особи – платника податків направляється файл-відповідь, який містить відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.
Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів після його закінчення.
ГУ ДФС у Київській області
Київська митниця ДФС: звернення на Урядову гарячу лінію Державної фіскальної служби
З початку 2018 року до митниці надійшло 3 звернення через Урядову гарячу лінію ДФС, з них у лютому – 2 (в т.ч. 1 звернення повторно). У порівнянні – в лютому 2017 року до митниці надійшло 1 звернення на Урядову гарячу лінію ДФС.
Зміст звернень:
- Повторна скарга представника ПП “Ф” на працівників митного поста “Святошин” у зв’язку з безпідставною відмовою провести митне оформлення медичних виробів за ставкою ПДВ 7%.
- Стосовно роз’яснення законодавства в частині декларування та оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України.
На всі звернення надана вичерпна відповідь.
ГУ ДФС у Київській області
Декларація з податку на прибуток у виробників сільськогосподарської продукції
Відповідно до п.п.137.4.1 п.137.4 ст.137 ПКУ передбачено, що виробники сільськогосподарської продукції, визначеної ст. 209 ПКУ, можуть обрати річний податковий (звітний) період, який починається з 01 липня минулого звітного року і закінчується 30 червня поточного звітного року, так званий “особливий” звітний період.
Однак, згідно з п.п. 4 п. 2 розд. XIX “Прикінцеві положення” ПКУ, з 01 січня 2017р. втратила чинність ст. 209 ПКУ, яка регламентувала дію спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибальства,
Таким чином, для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств не визначено поняття сільськогосподарської продукції.
Як наслідок, у 2017р. припинилося застосування “особливого” звітного періоду для виробників сільськогосподарської продукції.
Остання подана виробниками сільськогосподарської продукції за 2017 рік Декларація складалася за звітний (податковий) період, що починається з 01 липня 2016р. і закінчується 30 червня 2017р.
З 01 липня 2017р. закінчилося застосування звітного періоду, передбаченого п.п. 137.4.1 ст. 137 Кодексу і виробники сільськогосподарської продукції звітують з податку на прибуток підприємств у загальному порядку.
Отже, з метою повноти декларування результатів діяльності за 2017р. такі платники мають подати річну Декларацію за 2017р. (без позначки: “виробника сільськогосподарської продукції”) з показниками, обрахованими за результатами діяльності за період з 01.07.2017р. по 31.12.2017р., з граничним строком подання річної Декларації – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, а саме 01 березня 2018р.
Усі показники Декларації та відповідні додатки до Декларації обраховуються та відображаються за результатами діяльності за період з 01.07.2017рр. по 31.12.2017р.
Разом з Декларацією платником подається фінансова звітність за 2017р. та за перше півріччя 2017р.
Зазначений порядок роз’яснено листом ДФС України від 01.03.2018 р. № 6191/7/99-99-15-02-01-17.
ГУ ДФС у Київській області
Tags: ГУ ДФС у Київській області
Trackback from your site.