АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written on . Posted in Громада, Міська влада, Міський голова

12 березня 2018 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, які відзвітували за роботу минулого тижня та повідомили про заходи, які заплановано на робочий тиждень 12-16 березня.

Зокрема:

  1. Дащенко Л.В. – завідувач сектору звернень громадян – за минулий тиждень до сектору надійшло 3 звернень громадян, 3 – урядових, 2 запити на публічну інформацію. Триває розгляд електронних петицій.
  2. Козак Л.О.– начальник відділу освіти – з 12 березня відновили навчання загальноосвітні навчальні заклади міста. У випускників  ЗОШ цей тиждень буде дуже відповідальним, вони мають пройти реєстрацію на ЗНО. 16 березня 2018 року о 13.00 годині в приміщенні Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості відбудеться міська конференція, присвячена 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка.
  3. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – на минулому тижні відбулися урочистості до Міжнародного жіночого дня та міськрайонний захід, присвячений Шевченківським дням.
  4. Березанська Е.Ю.  – начальник відділу молоді та спорту – 16-18 березня 2018 року в спортивному залі загальноосвітньої школи №9 відбудеться Міжнародний турнір з боксу пам”яті Б.Ф. Глітіна.
  5. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах сім”ї та дітей – на сьогоднішній день зареєстровано 475 учасників АТО, на прийомі були присутні 11 учасників-контрактників, головним питанням яких було відновлення державних виплат. Також, на обліку перебувають 36 дітей, з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.
  6. Перінська О.П. – секретар міської ради – проект порядку денного 38 чергової сесії Васильківської міської ради опублікований.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ