Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди Міжнародного жіночого дня

Written on . Posted in Cвята

Любі, чарівні жінки!
            Сердечно вітаю Вас із прекрасним святом – Міжнародним Жіночим Днем, святом весни, краси і жіночності!
Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, кохання, радості і тепла, завдяки Вам робочі будні стають атмосферою доброти і затишку.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого міста і всієї країни. Серед Вас є громадські діячі і керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, військовослужбовці і полісмени, діячі культури і спортсмени…

Багато хто з Вас приєднався до волонтерської діяльності, піклуючись про дітей, солдатів і переселенців. Мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднуються з жіночністю та красою, – саме такою сьогодні є сучасна жінка України.  Але, в першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі. Ви завжди були і будете залишитися символом життя на землі, чарівності і джерелом натхнення. Саме Ви надихаєте представників протилежної статі на творення, на перемоги і підкорення нових вершин, даруєте нам тепло і турботу, мудрою порадою підтримуєте в скрутну хвилину, вселяєте впевненість та робите життя щасливішим.

Нехай сьогодні у всіх Вас, дорогі наші жінки, буде сто причин для щасливих посмішок! Залишайтеся завжди такими ж ніжними і чудовими, як перші весняні проліски!

Будьте здорові і радуйте нас, чоловіків, сліпучими посмішками! Зі святом!

 

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ