«Кава тур по- Васильківськи»!

Written by administrator on . Posted in Без категорії

  Мандруючи вуличками нашого міста, можна зустріти багато різноманітних кав’ярень, які запрошують перехожих збадьоритись та скуштувати фірмову каву. У кожного з цих закладів є своя родзинка, свій неповторний шарм, створений поєднанням гостинності, фірмових страв, декору приміщення, привітного персоналу тощо.

А ось, у якій із цих кав’ярень найбільш приємна атмосфера, найсмачніші та найрізноманітніші солодощі, якісне обслуговування, приємні ціни, і найголовніше, – де найкраща кава?

В який заклад ви, ні на хвилину не замислюючись, запросите гостей міста, сподіваючись вразити їх своєю гостинністю?

Сьогодні, в час швидких технологій та постійних стресових ситуацій, бажано мати маленький тихий куточок, де можна  і відпочити, і набратись сил. Таким місцем може стати кав’ярня.

Шановні мешканці міста!

запрошуємо  всіх  цінителів кави та кавових напоїв

  прийняти участь у заході – «Кава тур по – Васильківськи»,

який буде проходити  з 05  по 09 березня 2018 року

 на території міста  Васильків.

 

Учасниками «Кава туру по – Васильківськи» (за згодою) стали   такі заклади міста Васильків:

Кав’ярня «Права кава» (вул. Соборна, 66)

Кав’ярня «Usik Coffee Shop» (вул. Володимирська, 58)

Кав’ярня-пекарня «Нота» (вул. Шевченка, 1)

Кав’ярня «COFFEE CLUB» (вул. Михайла Грушевського, 10)

Кав’ярня «ДЖА-КАВА» (вул. Миру, 5)

Кав’ярня «Ред Вуд» (вул. Михайла Грушевського, 9)

   Жителі міста Васильків –  кавомани та просто любителі,  завітавши  до учасників туру, матимуть   змогу  проголосувати  в соціальних мережах Facebook  та Instagram до 18.03.2018 року  за своє найулюбленіше місце смачного відпочинку із списку заявлених і, можливо, саме воно стане переможцем в номінації «Смачна кава по-Васильківськи».

Голосування  “Кава тур по – Васильківськи” Goo.gl/fPMGaW

        На що варто звернути увагу?

У самих кав’ярнях, перш за все, потрібно звернути увагу на чистоту. Чистоту в залі видно відразу, але чистота обладнання – найголовніше. Якщо еспресо-машина, а особливо паровідвідники по її боках брудні, то можна сміливо розвертатися та йти геть. Адже коли на них лишаються засохлі капельки молока, то там починають розмножуватись бактерії. Та і смак напоїв значно погіршується.

       Наступне це посуд. Особливе питання — це посуд для еспресо. По правильному вона називається демітас або демітассе. Чашка для цього класичного напою, повинна бути товстостінною, середина в ній повинна бути яйцеподібної форми, бо саме вона, на думку італійців, дозволяє зберегти дорогоцінну пінку. І саме головне, демітас має бути до 80мл., не більше

       А тепер коротко про напої:

Класика та основа всього- експресо.Експресо має бути  небагато, до 35 мл. У спеціальній чашечці та зі щільною  пінкою світло-горіхового кольору. Пінка  може бути зі смужками. Головне щоб вона залишалась навіть  після перемішування. До філіжанки цього  напою часто подають скляночку води щоб очистити смакові рецептори спочатку, та щоб змити залишки кави  в кінці. Але це не обов’язково.

Молочних напоїв на основі кави дуже багато. Зараз про самі основні.

       Капучино та латте.

Капучино зазвичай п’ється зранку, оскільки цей напій дуже калорійний. Виявити якість правильно приготовленого капучино можна по тій самій піні — вона має бути дуже щільною, малозернистою. І якщо висипати на неї ложку цукру, він має простояти мінімум хвилину.
Замість класичного латте в нас часто подають латте-макіято. Це коли піна, молоко та кава подається шарами у високому келиху. Тут якість можна побачити відразу — шари повинні мати свої границі.
Кожна кав’ярня придумує свої автентичні напої. Тому написати, яким має бути справжнім фраппе чи моккачино доволі важко. Це вже краще запитати на місці. І баріста повинен з радістю відповісти на всі питання, адже коли все добре, то навіщо щось приховувати?

    І останній, але самий важливий тест –  підходить Вам кав’ярня,  чи ні.

    Якщо після чашечки  кави піднімається настрій і хочеться любити весь світ- Ви потрапили саме  в те місце!

Отож, запрошуємо  всіх  цінителів кавових напоїв  відвідати    заявлені в турі заклади, та оцінити  їх з урахуванням вищенаведених критеріїв.

Управління з питань економіки

та власності Васильківської міської рад

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment