Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міський голова

Сьогодні, 26 лютого 2018 року, відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – за 26 днів лютого зареєстрвано 503 заяви та повідомлення. Зафіксовано 2 факти збереження наркотиків (конопля), 2 факти шахрайства, 2 – крадіжок, 2 – тілесних ушкодження, 11 – раптових смертей, 2 зниклих (одного з яких знайдено у Києво-Святошинському районі), 7 – водіння авто в нетверезому стані.


2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень в місті виникла 1 пожежа. У зв”язку з різким зниженням температурного режиму по місту працюють з пункти обігріву, За вихідні дні надзвичайних ситуацій та повідомлень про переохолодження людей не надходило.


3. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – рівень захворюваних на ГРВІ дещо знизився. На виконання Програми “Доступні ліки” в місті Василькові з минулого тижня працює 5 аптек, для ліквідаторів та учасників Чорнобильської АЕС працює аптека ПП “Фармація” по вулиці Володимирській, 13.
4. Дащенко Л.В. – завідувач сектором з питань звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 13 звернень громадян, На урядову “гарячу лінію” надійшло 5 звернень щодо відсутності водопостачання по вулиці Сонячна, тарифі на очищення стоків та інше. На особистий прийом було зареєстровано 12 заяв.
5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти –  в усіх навчальних закладах відновився навчальний процес після карантину, температурний режим в приміщеннях станом на 26.02. в середньому 18-20 *.Проведені заняття для вчителів, які у 2018 році розпочнуть навчання 1-х класів за програмою Нової Української Школи.

6. Бурсова Л.П. – начальник Управління соціального захисту населення – виплачено допомогу внутрішньо переміщеним особам. Укладено 11 договорів з учасниками АТО на отримання другої професійної освіти).
7. Павлова Р.С. – начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – триває опрацювання документів, підготовка Статутів підпорядкованих підрозділів Управлінню культури. Розроблені Положення про сектор культурної спадщини та сектор туризму.

8. Сокур О.К. – начальник відділу надзвичайних ситуацій – було проведено позачергове засідання ТЕБ та НС у зв”язку з різким пониженням температурного режиму.

9. Оглоданий А.Р. – в.о. директора КП “ККП м. Василькова” – залишається проблема з водопостачанням у місті. Надійшло 107 заяв по житловому фонду за минулий тиждень. Усі звернення опрацьовані та надані відповідні послуги.

10. Кривошея В.Є. – завідувач Васильківського районного відділу лабораторних досліджень – за минулий тиждень на 4% перевищено епідемічний поріг по ГРВІ, за лютий місяць захворюваність на кір по місту не реєструвалась. Зареєстровані випадки захворюваності на вірусні гепатити.

11. Перінська О.П. – секретар міської ради – проекти рішень на чергову сесію будуть прийматися до 27.02. 2018 року до 17.00 години.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment