ЗУСТРІЧ З ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНИМИ

Written on . Posted in Пенсійний фонд, центр зайнятості

Керівництвом та спеціалістами постійно проводяться зустрічі з тимчасово безробітними громадянами. Одна з таких зустрічей відбулася 21 лютого 2018 року в приміщенні Васильківського міськрайонного центру зайнятості, яку провели начальник управління Ганна Проскурня, заступник начальника управління Валентина Метьолкіна та заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Алла Петреченко.

Під час зустрічі присутнім надали роз’яснення щодо умов призначення пенсій для різних категорій громадян, зарахування до страхового стажу періодів трудової діяльності, зокрема, періоду перебування на обліку в центрі зайнятості. Проінформували про необхідність легального працевлаштування. Розповіли про переваги користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожна особа може перевірити надання роботодавцем звітності та сплати ним єдиного соціального внеску.

Присутні активно приймали участь в обговоренні порушених питань та цікавились останніми змінами в пенсійному законодавстві, на що отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення, надано брошури з роз’ясненнями пенсійного законодавства, легалізації заробітної плати, реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі Ганна Проскурня подякувала присутнім за запитання та запропонувала за більш детальною інформацією звертатися до Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі