Управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради інформує

Written on . Posted in Без категорії

В місті Василькові за ініціативи Київської обласної державної адміністрації на території КП «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» за адресою:  вул. Гоголя, 32 розміщено стаціонарний пост автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря, за допомогою якого можна дізнатися інформацію щодо результатів вимірювання СО, NO2.SO2 в атмосфері; вимірювання температури навколишнього середовища, атмосферного тиску, вологості, напрямку та сили вітру; вимірювання радіаційного забруднення на сайті Департаменту екології Київської обласної державної адміністрації.

З метою забезпечення можливості загальнодоступного отримання населенням  інформації про стан довкілля, департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації надає покрокову інструкцію для отримання даних від автоматизованого посту моніторингу атмосферного повітря:

  1. зайти на сайт департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації http:/www.ecomon.iisd.com.ua;
  2. перейти на веб-додаток «Моніторинг довкілля», натиснувши «Перейти»;
  3. у верхньому лівому куті у меню «Пошук» вибрати «Автоматизовані ПС» і натиснути «Фільтрувати»;
  4. натиснути на координатну мітку вибраного автоматизованого посту;
  5. у вікні, що відкрилося натиснути на посилання «Дані моніторингу»;
  6. у вікні, що відкрилося вибрати «Дата з:» та «Дата до» шляхом обрання необхідних дат з відповідних календарів, що знаходяться поруч і натиснути «Виконати».

За додатковою інформацією або у разі виникнення труднощів звертатися за телефоном (044)279-01-58; контактна особа – Козлюк Вадим Вікторович, або 04571 25008 – управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі