Міні-ярмарок вакансій для товариства з обмеженою відповідальністю «Агропром-капітал»

Written on . Posted in центр зайнятості

22 лютого 2018 року в приміщенні Васильківського міськрайонного центру зайнятості  проведено міні-ярмарок вакансій.

У ярмарку прийняв участь власник ТОВ «Агропром-капітал» Сюй Чиншань та директор центру зайнятості Олена Миколайчук.

ТОВ «Агропром-капітал»  – новостворене  підприємство з іноземними інвестиціями, яке займається виробництвом паркетної дошки на експорт.

Дане підприємство на сьогоднішній день має потребу у працівниках на посади «головного бухгалтера», «механіка-налагоджувальника», «водія навантажувача» і «верстатника деревообробних верстатів».

Захід відкрила  директор Васильківського МРЦЗ Олена Миколайчук, яка представила власника підприємства та ознайомила присутніх зі спектром послуг, які надає служба зайнятості. Під час проведення заходу Сюй Чиншань розповів про підприємство, умови праці, вакансії, вимоги до працівників, рівень заробітної плати та відповів на запитання шукачів роботи.

Безробітні, які були зацікавлені в представлених вакансіях залишились для проведення співбесіди з власником підприємства та були запрошені на підприємство з метою ознайомлення з об’ємом робіт та умовами праці.

Наприкінці зустрічі Олена Миколайчук домовилась з Сюй Чиншанем про подальшу співпрацю запросивши його на Ярмарок вакансій, який відбудеться  22 березня 2018 року  та проведення в квітні 2018 року Дня відкритих дверей на виробництві для безробітних м.Василькова та Васильківського району.

Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та відвертості, сторони діалогу були задоволені її результатами.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями

Лещенко С.І.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі