ПІДСУМКИ РОБОТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2017 РІК

Written on . Posted in Пенсійний фонд

20 лютого 2018 року, під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Верещака, відбулася підсумкова нарада за результатами роботи Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за 2017 рік.

В роботі наради взяли участь перший заступник голови Васильківської райдержадміністрації Євгеній Червенко, керуючий справами виконавчого комітету Васильківської міської ради Світлана Борковська, голова Васильківської міської організації профспілки працівників освіти Любов Байда.

Відповідно до порядку денного проведення наради, начальник управління Ганна Проскурня  довела до відома присутніх результати роботи управління за 2017 рік відповідно до покладених на нього завдань, доповіла про проведену управлінням  роботу, спрямовану на реалізацію Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Заступник начальника управління  Валентина Метьолкіна доповіла про пенсійне забезпечення пенсіонерів, роботу пунктів обслуговування громадян на території району та про роботу з учасниками АТО та членами сімей учасників АТО. Про правову роботу в управлінні доповіла начальник юридичного відділу Інна Лунга. Актуальні питання щодо виплати пенсій та шляхи їх вирішення висвітлила у своїй доповіді  начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Оксана Яременко.

За підсумками наради Василь Верещак визначив завдання на 2018 рік:

  • забезпечення наповнення бюджету Пенсійного Фонду шляхом погашення існуючої заборгованості;
  • подальша співпраця з місцевою владою та соціальними партнерами щодо детінізації заробітної плати та легальної зайнятості;
  • продовження роботи з майбутніми пенсіонерами, з метою упередження виникнення можливих проблем при оформленні документів для призначення пенсії;
  • доведення до завершення реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України;
  • продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

При цьому, звернув увагу, що одним з критеріїв оцінки роботи управління є відсутність скарг пенсіонерів, відгуки місцевої влади та соціальних партнерів, які високо оцінили роботу колективу управління.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі