ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ ПОВІДОМЛЯЄ

Written by administrator on . Posted in Публічна інформація

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОВІДОМЛЯЄ

Прокуратура у судовому порядку стягнула кошти з підприємства, яке не оформило документів на земельну ділянку.

Установлено, що упродовж 8 років підприємство не сплачувало орендну плату за земельну ділянку на користь однієї із сільських рад Васильківського району, оскільки відповідне підприємство у встановленому законом порядку не зареєструвало договір оренди земельної ділянки.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 284 від 19.04.1993 Комісією з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у Васильківському районі визначено розмір збитків, спричинених сільській раді у вигляді неодержаного доходу, який міг би одержати власник земельної ділянки на підставі договору оренди земельної ділянки, але не одержав внаслідок не оформлення правоустановчих документів на землю та відсутності підстав для нарахування орендної плати за землю. Однак, підприємство не сплатило відповідні кошти.

Реагуючи на виявлені порушення, Києво-Святошинська місцева прокуратура звернулась з позовом в інтересах держави до підприємства про стягнення упущеної вигоди у розмірі понад 300 тис. грн.

Господарським судом Київської області позовні вимоги прокуратури задоволені у повному обсязі. Вказане рішення залишено без змін Вищим господарським судом України.

На даний час органами державної виконавчої служби накладено арешт на кошти боржника.

Робота по виявленню самовільного використання підприємствами земельних ділянок без правоустановчих документів триває.

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment