ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Роз’яснення діючого пенсійного законодавства у трудових колективах є одним із головних напрямків роботи управління.  12 лютого 2018 року першим заступником начальника управління Ніною Задорожною та заступником начальника управління Валентиною Метьолкіною проведена роз’яснювальна робота у трудовому колективі Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості.

Основними питаннями, які обговорювалися в процесі зустрічі були: вплив розміру заробітної плати і наявного стажу на розмір пенсії, зарахування тих чи інших періодів до страхового стажу, перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам, залежність пенсії  від величини прожиткового мінімуму, проблема невірного відображення даних в системі персоніфікованого обліку.

Під час зустрічі надано роз’яснення на запитання  щодо призначення пенсії за віком, про реєстрацію та користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду.

Ознайомили з друкованим виданням «Пенсійний кур’єр», вручили інформаційні листівки.

У форматі діалогу присутні отримали відповіді на різнопланові питання. На завершення зустрічі, вже традиційно, проведено флешмоб на тему: «Ми за легальну заробітну плату».

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі