«Промисловість міста»

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола промислових підприємств, надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Василькова.
Основними промисловими підприємствами міста за січень 2018 року реалізовано промислової продукції на суму 93,4 млн. грн., що на 39,2 млн. грн., або на 72,1 відсотка більше ніж в січні 2017 року.

За межі країни за січень поточного року реалізовано продукції на суму понад 25,3 млн. грн., що на 19,8 млн., або в 4,6 разів більше ніж за січень 2017 рік.
Продукція, що виробляють промислові підприємства міста, є конкурентноздатною на зовнішньому ринку (борошно, висівки, парфумерна та косметична продукція, смакові та харчові добавки, металопрофіль, деревина, столярні вироби, шкіра) і реалізується на експорт в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Румунію, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан тощо.

Начальник управління з питань
економіки та власності О.А. Стасюк

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ