Розширена апаратна нарада

Written on . Posted in Громада, Міська влада, Міський голова

Сьогодні, 12 лютого 2018 року, відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – з початку 2018 року зафіксовано – 40 пограбувань. За 12 днів лютого – 3 факти збереження наркотиків (конопля), 2 факти шахрайства, 3 раптових смерті, складено 135 адміністративні протоколи, з них 9 – за водіння авто в нетверезому стані.


2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – з початку 2018 року в місті виникло 13 пожеж, в результаті яких є 1 загиблий.


3. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – підвищилась кількість ГРВІ. Рекомендація: перевірити відвідуваність учнів та за низькою явкою дітей на декілька днів призупинити навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.
4. Дащенко Л.В. – завідувач сектором з питань звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 8 звернень громадян, 2 запити на публічну інформацію та 1 урядова. На офіційному веб-сайті Васильківської міської ради 23 електронні петиції перебувають на стадії голосування, 3 – на сьогодні вже набрали відповідну кількість голосів.
5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – відбулися змагання з баскетболу серед команд хлопців та дівчат. Заплановано тиждень профорієнтаційної роботи.
6. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – 15 лютого 2018 року о 10.00 годині біля пам”ятного знаку воїнам-афганцям відбудеться покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. О 10.30 в актовій залі Васильківської міської школи мистецтв відбудеться захід, приурочений цьому дню.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі