Участь в урочистостях Посольства Реcпубліки В’єтнам в Україні

Written by administrator on . Posted in Громада, Діти, Освіта, Публічна інформація

05 лютого 2018 року в готелі «Братислава» міста Києва Посольством Республіки В’єтнам в Україні було проведено урочистості з нагоди святкування Нового 2018 року за Східним календарем. У цьому святковому дійстві брала участь і делегація з нашого міста.

Наш земляк, васильківець полковник Матушек Анатолій Андрійович, учасник бойових дій, учасник війни у В’єтнамі у 1969-70 роках, був особисто запрошений Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки В’єтнам в Україні – Нгуєн Ань Туаном – на цей святковий вечір.

Дякуючи ініціативі Матушек А. А. та за підтримки міського голови Сабадаша В.І. у Протокол свята було внесено як учасника та офіційно запрошено наш народний хореографічний колектив «Веселка» та його керівника Монарх Євгенію Юхимівну.

Очолювала делегацію начальник відділу освіти Васильківської міської ради Козак Лілія Олегівна.

Свято було  по-східному яскраве й барвисте, його атмосфера – теплою і дуже дружньою.  Українські народні танці у виконанні «Веселки» справили на присутніх дуже хороше враження, виступи хореографічного колективу супроводжувалися бурхливими оплесками.   У досить короткий термін Монарх Євгенія Юхимівна змогла підготувати зі своїми вихованцями костюми і національний в’єтнамський танок, чим приємно здивували господарів свята – працівників Посольства і гостей. Після кожного виступу вони залюбки фотографувалися з нашою  делегацією.

На згадку про Васильків діти подарували Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки В’єтнам чудовий сувенір – вироби васильківської майоліки.

 

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment