Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком

Сьогодні, 30 січня 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради під головуванням міського голови Володимира Сабадаша. На порядок денний виносились наступні питання:

1. Про схвалення проекту змін до рішення тридцять четвертої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого cкликання від 19 грудня 2017 року № 10-34п/ч –VІI «Про міський бюджет м. Васильків на 2018 рік».
2. Про надання матеріальної допомоги.
3. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста.
4. Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Васильківської міської ради за 2017 рік.
5. Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Васильківської міської ради за 2017 рік.
6. Про затвердження підприємств комунальної власності для організації проведення безоплатних суспільно-корисних громадських робіт засудженими та правопорушниками.
7. Про внесення змін до складу державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Васильківської міської ради.
8. Про надання дозволу для здійснення виносної торгівлі непродовольчими товарами фізичній особі-підприємцю Войтенку А.М. по вул. Володимирській, 23 біля приміщення КП «Побутовик» в місті Василькові. 
9. Про проведення сільськогосподарських ярмарків в місті Василькові.
10. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради № 386 від 27.09.2016 «Про створення постійно-діючої комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
11. Про захист житлових та майнових прав дітей.
12. Про квартирний облік. 
13. Про виведення з категорії службового житла.
14. Про укладання договору-найму на проживання в гуртожитку.
15. Про видачу ордерів.
16. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає приватне підприємство «Рембудсервіс» для будинку по вул. Декабристів, 145-а, в м. Василькові. 
17. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, які надає ТОВ «Богатир» для споживачів житлового будинку по вулиці Декабристів, 145-а в м. Василькові.
18. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова».
19.  Про підтвердження перебування на балансі коммунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» житлового будинку №14 по вул. Гагаріна в м. Василькові Київської області.
20. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративних послуг щодо надання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності або відмову у наданні паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності у місті Василькові Київської області.
21. Про затвердження складу Експертної групи, що організовує та координує впровадження та реалізацію Громадського бюджету на території міста Васильків у 2018 році.
22.  Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової спорудидля провадження підприємницької діяльності.
23.  Про присвоєння та впорядкування поштових адрес.   

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment