29 січня 2018 року – 100-річчя бою під Крутами. Пам’ятаймо!

Written by administrator on . Posted in Вшанування

Шановна громадо!

Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя героїчного бою під Крутами та вшановуємо пам’ять студентів, що полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими військами армії Муравйова. Кількасот студентів та кадетів виступили тоді проти 6 тисяч більшовиків. В 1918 році на залізничній платформі в Крутах за 130 км від Києва українські студенти ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ більшовицької армії на українську столицю.

В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.  Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

Пам´ятаймо минуле!

Але сьогодні варто згадати і наших воїнів, які на сході країни відстоюють наше право творити власну державу. Кого вже нема – вічна пам´ять, усім живим – миру, здоров´я і Божого благословення.

 

З повагою,

Васильківський міський голова                                                                                 Володимир Сабадаш

 

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment