Відповідальне ставлення та бажання працювати – головні вимоги до претендентів

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

25 січня 2018 року відбулася робоча зустріч директора Васильківського міськрайонного центру зайнятості з начальником Васильківського райвідділу Головного управління ДСНС у Київській області Олександром Суком та начальником державного пожежно-рятувального загону м. Васильків Русланом Проценко.

Державна служба з надзвичайних ситуацій у Київській області це територіальний орган уповноважений на забезпечення реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.
Під час зустрічі начальник Васильківського райвідділу Головного управління ДСНС у Київській області Олександр Сук розповів основні вимоги до потенційних кандидатів, головна з яких — бажання працювати: «Мені комфортно працювати з людиною, яка має бажання працювати та відноситься відповідально до своїх обов’язків, я готов навчати особливостям спеціальності, але не загальним принципам субординації та організації робочого процесу».
Керівниками обговорені питання, які виникають при проходженні конкурсного відбору та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням служби зайнятості.
В ході бесіди досягнуто домовленості щодо проведення професіографічних екскурсій для учнів 9-11 класів та днів відкритих дверей в пожежно-рятувальному загоні з метою ознайомлення учнів та безробітних з умовами праці, специфікою роботи та пожежно-рятувальною технікою, що буде цікаво як учням, які стоять перед вибором майбутньої професії так і безробітним, які бажають працювати.
Наприкінці зустрічі начальник державного пожежно-рятувального загону м. Васильків Руслан Проценко продемонстрував пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке використовується під час гасіння пожеж та подолання різноманітних надзвичайних ситуацій.
В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем щодо підбору кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства та проведення профорієнтаційних заходів для школярів та безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Начальник відділу взаємодії

з роботодавцями Васильківського МРЦЗ

С.І.Лещенко

Trackback from your site.

Leave a comment