Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міський голова

Сьогодні, 15 січня 2018 року, відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

 Зокрема:

1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – з 25 грудня 2017 року весь особовий склад був переведений на посилений режим несення служби. За 14 днів 2018 року зафіксовано – 9 пограбувань, 1 підпал автомобіля, 4 факти збереження наркотиків, 1 ДТП, 3 факти шахрайства, 1 самогубство у Васильківському районі, 1 безвісті зникла особа, 1 побиття підлітками 12-14 років в Глевасі, складено 4 адміністративні протоколи за водіння авто в нетверезому стані.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – з початку 2018 року в місті виникло 3 пожежі, загиблих немає. Розпочинається робота по навчальним закладам міста з дітьми з правил поводження на водоймищах в зимовий період.
3. Проскурня Г.І. – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – пенсії за січень виплачуються вчасно. Пенсіонери, які отримують пенсію з 1 по 9 число, отримали пенсії за січень в кінці грудня 2017 року. Приймаються звернення громадян щодо роз”яснень підвищення пенсій.
4. Миколайчук О.В. – директор міськрайонного Центру зайнятості – у Центрі на обліку знаходиться 310 безробітних мешканців міста.
5. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – випадки на захворювання кір в місті не зареєстровані. Готується новий Статут по перейменування комунального підприємства ВЦРЛ на комунально-комерційне підприємство.
6. Дащенко Л.В. – завідувач сектором з питань звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 13 звернень громадян, 2 запити на публічну інформацію та 8 урядових. На офіційному веб-сайті Васильківської міської ради перебувають 6 електронних петицій. Багато звернень від мешканців міста щодо безпритульних тварин в місті.
7. Валькова Н.О. – т.в.о. директора КП “ККП м. Василькова” – за минулий тиждень проведені роботи по зрізанню сухих дерев, ремонту водопроводу, прочищенню каналізаційних мереж, ремонту мереж вуличного освітлення.
8. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – зареєстровано Статут нового комунального закладу “Центр інклюзивної освіти”. Продовжуються відкриті тендерні торги на дитяче харчування. Запланована нарада керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів на 17 січня 2018 року о 10.00 годині.
9. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – на минулому тижні було проведено два новорічно-різдвяних заходи. Готуються заходи до релігійного свята Водохреща (19 січня) та відзначення Дня Соборності (22 січня).
10. Бурсова Л.П. – з 1 лютого 2018 року буде припинена субсидія сім”ям, де є діти віком 14 років, що на даний час не отримали паспорт громадянина України. Почали надходити путівки для учасників АТО.
11. Король О.А. – завідувач сектору внутрішньої політики – на офіційному веб-сайті Васильківської міської ради щоденно викладається інформація щодо роботи усії структурних підрозділів ВМР та подій області. Вчасно надаються відповіді на телефонограми управлінь КОДА, щоденно надаються аналітичні довідки щодо суспільно-політичної ситуації в місті на Управління внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації.
12. Іщук М.М. – директор ЛОК “Хвиля” – басейн працює згідно розкладу роботи. З 15 січня відновились заняття з плавання для учнів загальноосвітніх шкіл міста після новорічних канікул.
Наприкінці наради учні загальноосвітньої школи №6 привітали усіх присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, заколядували та побажали миру, добробуту і здоров”я.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment