Семінари для безробітних громадян

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд, центр зайнятості

Співпрацюючи з Васильківським міськрайонним  центром зайнятості населення, спеціалісти Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області систематично проводять семінари для безробітних громадян.

Черговий семінар для шукачів роботи відбувся 10 січня, в ньому взяли участь перший заступник начальника управління Задорожна Ніна та заступник начальника управління Метьолкіна Валентина.
Під час проведення зустрічі розповіли присутнім про зміни в пенсійному забезпеченні після прийняття Закону України №2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій»,  зокрема збільшення з 1 січня 2018  необхідного страхового стажу – з 15 років до 25-ти років, ознайомили з переліком необхідних документів для призначення пенсій. Звернули увагу присутніх на питання легалізації заробітної плати, пояснивши залежність розміру пенсії від наявності страхового стажу, який в свою чергу залежить від сплати страхових внесків на застраховану особу. Також, присутні дізнались про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового пенсійного страхування та ознайомились з можливостями веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
На завершення зустрічі традиційно був проведений спільний флешмоб на тему: «Легальна заробітна плата сьогодні – це впевненість у завтрашньому дні».

 

 

 

 

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment