Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written on . Posted in Виконком

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради під головуванням міського голови Володимира Сабадаша. На порядок денний виносились наступні питання:

 1. Про схвалення проекту змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 05 січня 2017 року № 01.01-20п/ч –VІI «Про міський бюджет м. Васильків на 2017 рік».
 2. Про заслуховування звітів про роботу керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів Васильківської міської ради за 2017 рік.
 3. Про схвалення звіту про виконання плану роботи виконавчого комітету Васильківської міської ради у 2017 році та затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету Васильківської міської ради на 2018 рік.
 4. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг на розміщення об’єкту зовнішньої реклами.
 5. Про надання дозволу на здійснення виїзної торгівлі новорічними ялинками фізичній особі-підприємцю Лахманюку Олександру Степановичу в місті Василькові.
 6. Про визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином.
 7. Про встановлення опіки над неповнолітнім.
 8. Про збереження житла на праві користування за неповнолітнім та призначення опіки над житлом і майном дитини.
 9. Про надання дозволу на укладення договору дарування квартири за умови збереження права користування житлом за малолітніми дітьми.
 10. Про оформлення свідоцтва про право власності на квартиру.
 11. Про затвердження витягів з Протоколу № 3 засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення та постачання гарячої води від 14 грудня 2017 року.
 12. Про внесення змін до рішення № 329 від 25.07.2017 року «Про питання врегулювання витрат за спожитий природний газ КП «Васильківтепломережа».
 13. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
 14. Про впорядкування поштової адреси житлового будинку.
 15. Про затвердження технологічних карток на адміністративні послуги.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ