Вищі військово-навчальні заклади Міністерства оборони України запрошують на навчання

Written on . Posted in Оголошення

Для молоді, яка у 2018 році закінчує загальноосвітні та середні спеціальні навчальні заклади, прийшов час обирати шлях до свого майбутнього. Військова служба завжди була особливою сферою діяльності людини. Це не тільки романтична професія, вона вимагає від людини деяких якостей, які ставлять її в особливий ряд.

На 2018 рік Васильківський військовий комісаріат отримав наряд на відбір та направлення юнаків для вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України. 11 навчальних закладів Міністерства оборони України готують офіцерів різних напрямів, це льотчики, медики, перекладачі, юристи, психологи, фінансисти, картографи, інженери зв’язку, інженери автомобілісти, гідрометеорологи, військові диригенти, будівельники, фахівці з радіотехнічних систем,  системної інженерії, телекомунікації, військового управління, безпеки інформаційних і комунікаційних систем, технічного захисту інформації  та інші спеціалісти.

Які вимоги для кандидатів? Перш за все, це міцне здоров’я, добра фізична підготовка, добра успішність. Бажаючим поступати у вищі військові навчальні заклади та для отримання більш детальної інформації звертатися у відділення комплектування Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 43-а, тел.2-43-45, 2-32-34 ( кабінет. № 9).

Військовий комісар
Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату
підполковни А.В. ЖМИРІН

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі