Свято Миколая у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я»

Written on . Posted in Cвята, Діти, соціальний захист

19.12.2017 в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я» відбувся захід спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві за підтримкою Міністерства юстиції України та наших друзів – представників Благодійного фонду «Подаруй мрію» та представників громадської організації «Право та захист Васильківщини».

На святі були присутні начальник управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи і правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві Мацюк Олена Володимирівна та директор Другого Київського центру безоплатної правової допомоги Кушнір Борис Сергійович.

Під час свята вихованці Центру грали з Святим Миколаєм та розказували вірші. Батьки в цей час брали участь у презентації проекту «Я маю право», де мали змогу отримати правову консультацію.

Від гостей голови громадської організації «Право та захист Васильківщини» Р.В.Суханова та голови Благодійного фонду «Подаруй мрію» Є.В. Котвіцького отримали солодкі подарунки. Представники Головного територіального управління юстиції для Центру, окрім подарунків для вихованців, презентували Центру стіл для піску та кінетичний пісок.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі