СТАН ПРОМИСЛОВОСТІ МІСТА ВАСИЛЬКОВА

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності основного кола промислових підприємств,  надає інформацію про стан розвитку промислового сектору міста Василькова.

Основними промисловими підприємствами міста за січень-листопад поточного року реалізовано промислової продукції на суму 766,8 млн. грн., що на 189,9 млн. грн., або на 32,9 відсотка більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Безпосередньо протягом листопада  2017 року підприємствами реалізовано продукції на 77,8 млн. грн.

За межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 115,2 млн. грн., що на 18,6 млн., або на 19,2  відсотка більше ніж за відповідний період минулого року.

Продукція, що виробляють промислові підприємства міста, є конкурентно-спроможною на зовнішньому ринку і реалізується на експорт в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Францію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан тощо.

Начальник управління з питань
економіки та власності
О.А.Стасюк

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі