Звернення міського голови Володимира Сабадаша до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Written on . Posted in Громада

Шановні ліквідатори та вдови загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Близько 900 жителів нашого міста стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. 138 з них, на жаль, передчасно пішли з життя, 242 ліквідатора-інваліда І категорії та 615 – ІІ категорії на сьогодні потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Прийміть нашу сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм. Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі