ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 7

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Спеціалісти Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області провели відкритий урок з учнями 10 та 11 класів ЗОШ № 7 на тему «Від вашої позиції сьогодні залежить Ваше завтра». На зустрічі з учнями, які стоять на порозі самостійного життя, йшлося передусім про легальну роботу і зарплату, як гарантію їх соціальної захищеності.

Спеціалісти управління ПФУ розповіли, що отримуючи заробітну плату в конверті, людина позбавляє себе достойної пенсії та соціальних гарантій. При працевлаштуванні варто поцікавитися чи зареєстрований роботодавець в Пенсійному фонді та чи сплачує він внески.

Зацікавили учнів і сучасні технології, які використовують у своїй роботі фахівці управління, зокрема, веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожен зареєстрований на ньому має можливість відстежити розмір нарахованої заробітної плати, з якої роботодавець робить відрахування єдиного внеску та проконтролювати правильність і регулярність таких нарахувань.

Запитань від молодої аудиторії надійшло чимало, та працівники управління не оминули жодного з них, надавши чіткі, аргументовані відповіді. По закінченню зустрічі роздали учням інформаційні буклети та провели флешмоб на тему «Легальна заробітна плата – це наше майбутнє».

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ