Заходи з відзначення Дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Written on . Posted in Вшанування

У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, керівники органів виконавчої влади, управлінь та відділів, депутати Васильківської міської ради, представники духовенства та громадськості, учасники-ліквідатори ЧАЕС вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Міський голова Володимир Сабадаш звернувся до присутніх ліквідаторів та членів сімей загиблих учасників ліквідації: «Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Близько 900  жителів нашого міста стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. 138 з них, на жаль, передчасно пішли з життя, 242 ліквідатора-інваліда І категорії та 615 – ІІ категорії на сьогодні потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Прийміть нашу сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм. Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя».

Ліквідатори ЧАЕС та вдови загиблих героїв були нагороджені медалями, пам’ятними знаками, грамотами Васильківської міської ради за самовідданість і високий професіоналізм,мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі