Бухгалтерів міста Василькова навчають подавати звітність без помилок

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області постійно проводиться роз’яснювальна робота із бухгалтерами щодо недопущення помилок у звітності. Так, в листопаді проведено черговий семінар з бухгалтерами підприємств, організацій, установ та фізичними особами-підприємцями.

В ході семінару заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Алла Петреченко розповіла присутнім про наповнення Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та залежність обчислення страхового стажу при призначенні пенсій від правильності подання звітності. На семінарі детально розглянуто типові помилки, які допускаються в звітності та шляхи їх усунення.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Діна Гниліцька особливу увагу звернула на правильність заповнення в звітності реєстраційного номеру облікової картки платника податків та необхідність виправлення цих даних, якщо були допущені помилки.

Вона зазначила, що застрахованим особам не обов’язково звертатися до управління для вирішення деяких питань, адже це можна зробити дистанційно, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг. До того ж, ресурс дозволяє здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення.

Під час семінару присутнім були роздані пам’ятки «Заповнення звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та брошури «Веб-портал електронних послуг».

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі