До відома керівників та фахівців підприємств міста Василькова!

Written by administrator on . Posted in Оголошення

14 грудня 2017 року у Києві в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва» відбудеться конференція «РЕСУРСОЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ».

Конференцію проводить Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» (Центр).

Метою конференції є презентація та обговорення кращих практик впровадження ресурсоефективних рішень на підприємствах Київського регіону та інших областей України, інформування широкого загалу щодо сучасних підходів ресурсо- та енергозбереження та сфер їх застосування, можливості фінансової та технологічної підтримки проектів підвищення ресурсоефективності підприємств.

Центр виконує комплексні технічні обстеження підприємств та проводить навчання з методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва для інженерно-технічних фахівців, енергоменеджерів, топ-менеджменту підприємств і компаній. Діяльність Центру націлена на зростання конкурентоспроможності вітчизняних підприємств шляхом впровадження ресурсо- та енергоощадних рішень, технічних інновацій та модернізації промислового обладнання, підвищення кваліфікації персоналу, зменшення негативного впливу на оточуюче середовище. Найбільш вагомими є результати впровадження практик РЕЧВ на підприємствах металургійної, металообробної, хімічної, харчової, агропромислової та будівельної галузей.

До участі у конференції запрошено представників посольства Австрії та Швейцарського бюро співробітництва в Україні (SCO), міжнародних і національних експертів з ресурсоефективності, представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, фінансових установ, керівників та фахівців підприємств Києва та Київської області.

Будемо раді бачити Вас і Ваших колег серед учасників конференції!

Захід відбудеться 14 грудня 2017 року з 14:30 до 18:00 у КПІ ім. Ігоря Сікорського, Зал засідань адміністративної ради (корпус №1, пр. Перемоги, 37).

Початок реєстрації о 13:30.

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за телефоном (044) 227-83-78 та електронною поштою: info@recpc.org.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment