У Василькові відбувся фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе»

Written on . Posted in Cвята, ЦДЮТ

1 грудня 2017 року до Міжнародного Дня інвалідів у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся міський традиційний фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе!», на який були запрошені вихованці Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я».

Святкова подія організована відділом освіти, службою у справах сім’ї та дітей, Центром соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Здоров’я» Васильківської міської ради за підтримки міського голови та благодійних організацій «Велика мрія», ГО «Право та захист Васильківщини», БФ «Подаруй мрію», Церкви спасіння.

На святі були присутні: секретар міської ради Перінська О.П., заступник міського голови Майстер І.В., начальник служби у справах дітей Васильківської міської ради Гаркавенко В.Г., директор Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Слободянюк Т.А.

На виставку творчих робіт учасники фестивалю представили чудові доробки, малюнки, вироби декоративно – ужиткового мистецтва. Зірочки фестивалю Влада Гулевич, Марта Іващенко та Ваня Дергач продемонстрували свої таланти. Гарний настрій та посмішку всім учасникам та гостям фестивалю дарували юні вокалісти зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея».

Під час свята вихованці Центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Здоров’я» пограли у розважально-пізнавальні ігри, відвідали творчі майстер-класи різного спрямування та підготували для міського голови подарунок зроблений своїми руками.

Від гостей фестивалю, голови благодійної організації «Велика мрія» В.В.Гоми, голови громадської організації «Право та захист Васильківщини» Р.В.Суханова, голови благодійного фонду «Подаруй мрію» Є.В. Котвіцького та представника Церкви спасіння Н.В.Савочки всі діти отримали солодкі подарунки.

Tags: , , , , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі