ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ШУКАЄ КАДРИ

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад державної служби:

  •  начальника фінансово-економічного відділу – головного бухгалтера (тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку  або фактичного виходу основного працівника), категорія «Б» (умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів у Додатку 1);
  • заступника начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 (умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів у Додатку 2);
  •  головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації ,категорія «В»  (умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів у  Додатку 3).

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування».

Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися в термін до 17.00 год. 14 грудня 2017 року за адресою:  м. Васильків. вул. Соборна, 105, кабінет № 3.

Телефон для довідок:  (04571) 2-21-99.

Додаток 1 переглянути

Додаток 2 переглянути

Додаток 3 переглянути

 

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі