ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Written by administrator on . Posted in Економіка, Оголошення

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради, з метою сприяння поглибленню відносин між бізнес-спільнотами країн України та Грузії, а також та заохочення потенційних інвесторів реалізувати інвестиційний потенціал обох країн шляхом обміну інформацією щодо доступних інвестиційних проектів і спрощення комунікацій, пропонує розглянути можливість щодо організації бізнес-турів (маршрутів) для потенційних інвесторів.

Що таке бізнес-тур?

Бізнес-тур — це знайомство з передовим закордонним досвідом у галузі, зустріч з експертами, живе спілкування з керівниками або співвласниками компаній, участь в технологічному процесі.

Які можливості надає бізнес-тур

Чи можна побачити майбутнє? Поїхавши у бізнес-тур для менеджменту, іноді можна побачити, що буде з бізнесом і з галуззю в Україні через кілька років.

Чи кожен може зателефонувати менеджменту якоїсь компанії і домовитися про зустріч? А попросити познайомитися з організацією справи в компанії? Напевно, що ні. А в рамках бізнес-туру можна не тільки почути доповіді провідних осіб компанії, а й поспілкуватися з ними за неформальних обставин.

Вихід з повсякденного оточення і знайомство з організацією справи в інших країнах вивільняє мислення і відкриває нові можливості для бізнесу.

За якими напрямами бізнесу найчастіше замовляють бізнес-тур?

 1. Информаційні технології.
 2. Мобільний зв’язок
 3. Логістика.
 4. Харчові компанії.
 5. Рітейл: кращі торгівельні мережі світу.
 6. Фармацевтичні компанії.

Можна подивитися все на місці і поспілкуватися в робочій і в неформальній обстановці з провідними підприємцями та фахівцями.

Україна перспективна для розвитку і зовнішніх ринків. При цьому важливо вивчити досвід, як виробництва, так і маркетингу на різних сегментах цього ринку. Саме бізнес-тур — один із способів зробити це в стислі терміни.

Бізнес-тури можуть бути як груповими з певною датою, так і з відкритою датою. Може бути зібраний бізнес-тур по визначеним підприємствам, що Вас цікавлять.

Ознайомитися зі шляхом, який галузь вже пройшла, щоб уникнути відомих помилок і зайвих витрат, побачити те, до чого галузь в Україні ще тільки прийде в найближчі роки, можливо, знайти для себе нішу в якості субпідрядника — все це можливості, надані бізнес-туром.

Яким може бути результат бізнес-туру?

 • залучення інвестицій;
 • зустрічі з ТОП менеджерами;
 • таємниця лідерства на ринку;
 • практика ведення успішного бізнесу;
 • тонкощі залучення клієнтів;
 • вивчення інновацій;
 • залучення нових технологій;
 • модернізація бізнес процесів;
 • формування успішної корпоративної культури;
 • аналіз трендів мотивації персоналу.

Зацікавлених в залученні інвестицій або участі в бізнес-турах представників бізнесу міста просимо розглянути пропозиції щодо організації бізнес-турів (маршрутів) для потенційних інвесторів. За довідками звертатись до управління з питань економіки та власності міської ради (м.Васильків, вул. Володимирська, 43, тел. 2-22-75, e-mail: economic_vasylkiv@ukr.net), або до відділу інвестицій управління інвестицій департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації (тел. +38044-286-85-08, e-mail:inv_ekon_koda@ukr.net)

Начальник управління з питань
економіки та власності  міської ради
О.А. Стасюк

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment