День відкритих дверей для осіб з інвалідністю товариства з обмеженою відповідальністю «Аква Косметик Груп»

Written on . Posted in Зайнятість

Інвалідність – соціальне явище, уникнути якого не може жодна держава. В Україні, як і в усьому світі, проблема інтеграції інвалідів в суспільство є однією з актуальних соціальних проблем і метою соціальної реабілітації інвалідів є забезпечення зайнятості цієї категорії громадян.

Васильківським міськрайонним центром зайнятості робота щодо працевлаштування осіб з інвалідністю є одним з пріоритетних напрямків діяльності, в зв’язку з цим проблеми працевлаштування безробітних цієї категорії розглядаються першочергово.

Однією з ефективних форм роботи в цьому напрямку є проведення Днів відкритих дверей на виробництві. Метою проведення таких заходів є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом,  вакантними робочими місцями, соціальними гарантіями для працівників. В зв’язку з цим, фахівцями Васильківського міськрайонного центру зайнятості 23 листопада 2017 року організовано та проведено День відкритих дверей для осіб з інвалідністю на товаристві з обмеженою відповідальністю «Аква Косметик Груп» (м.Васильків, вул.Володимирська б.92).

В заході прийняли участь організатор заходу директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олена Миколайчук,  директор ТОВ «Аква Косметик Груп» Андрій  Голубничий, представники Васильківської міської ради: голова постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань охорони довкілля, екології, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження, транспорту, зв’язку, промислової політики Мехак Алексанян, начальник управління з питань економіки та власності Олена Стасюк, заступник начальника управління – начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Віра Пантюхова та запрошені безробітні.

Директор центру зайнятості Олена Миколайчук відкрила захід та подякувала директору підприємства про надану можливість шукачам роботи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, ознайомитись з професією безпосередньо на виробництві.

Представник роботодавця Юлія Школьна почала знайомство з підприємством, окресливши напрямки діяльності та перспективи його розвитку. Зазначила, що підприємство працює на ринку праці з 2002 року, чисельність працюючих складає понад 150 осіб.

Юлія розповіла про специфіку роботи за різними посадами, умови роботи, соціального пакету та оплати праці, проінформувала про вимоги до кандидатів та потреби в працівниках, в тому числі пільгової категорії.

ТОВ «Аква Косметик Груп» надано до центру зайнятості для укомплектування вакантні місця «інженера-технолога», «інженера з якості», «варника косметичної маси», «апаратника приготування косметичних засобів», «пресувальника-формувальника косметичної продукції», «вантажника».

На теперішній час в роботі підприємства активно використовують новітні форми роботи, в тому числі, із застосуванням інноваційних технологій. Продукція підприємства користується широким попитом на українському ринку та за її межами.

Під час заходу безробітні ставили запитання та отримували вичерпні відповіді. Немає сумнівів, що такі заходи проходять насичено та змістовно, і безумовно корисні шукачам роботи.

В процесі заходу директором центру зайнятості та представниками Васильківської міської ради присутнім особам з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, надавались роз’яснення щодо механізмів взаємодії міської влади, Васильківського міськрайонного центру зайнятості, відділень фонду та реабілітаційних установ та надання ними на безоплатній основі інформаційно-консультаційних послуг інвалідам та роботодавцям стосовно професійної реабілітації та працевлаштування інвалідів, що належать до їх компетенції.

Загалом в Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 12 безробітних, 5 осіб отримали направлення на працевлаштування, в тому числі на роботи тимчасового характеру, 1 особа заповнила анкету та отримала направлення на медогляд для працевлаштування на ТОВ «Аква Косметик Груп».

Начальник відділу
взаємодії з роботодавцями
Васильківського МРЦЗ
Лещенко С.І.

Tags: , , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі