Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи

Written on . Posted in Cвята

З 21 листопада 2015 року, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначається День Гідності і Свободи.

Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

21 листопада 2017 року з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи у Васильківській школі мистецтв відбувся захід, присвячений цій пам’ятній даті.

На початку заходу усі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану та неоголошеної війни на сході країни хвилиною мовчання. Молебень за загиблими провів настоятель Української Свято-Володимирської Церкви протоієрей Володимир Ільницький.

З вітальними словами до усіх звернулись секретар Васильківської міської ради Оксана Перінська, заступник міського голови Ірина Майстер, та нагородили подяками Васильківської міської ради за поданням міського Центру учасників АТО, т.в.о. начальника Васильківського гарнізону полковника О.А. Гесь військовослужбовців – учасників АТО та учасників Революції Гідності за патріотизм і мужність у боротьбі за свободу та демократичні цінності, самовіддане, сумлінне виконання службових обов’язків, за вірність українській землі та українському народові.

Зі сцени для гостей урочистостей звучали патріотичні пісні у виконанні вокальних колективів школи мистецтв, аматорів Будинку культури та маленьких вокалістів міста.

Після закінчення заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та воїнам АТО, могил Героїв Небесної Сотні, Героя України Царька Олександра, воїнів-учасників АТО Юрія Скляра, Олега Дьяченка, Олександра Лістрового, Богдана Радченка, Володимира Корсуненка, до алеї пам’яті військовослужбовців Василя Путаненка, Дениса Поповича, Олексія Вовченка, Олександра Тищенка, Дмитра Гурі.

Будьмо ж гідними великої слави Героїв України!

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі