Стан промисловості міста Василькова

Written on . Posted in Економіка

Промислові підприємства міста здійснюють виробництво різноманітної продукції легкої, хімічної, металопереробної, харчової та переробної галузей, а саме: шкіри, борошна, круп, висівок, електропобутових приладів, будівельних та металевих виробів, деревини та столярних виробів, труб та профілів з пластмаси, мила та засобів парфумерних, косметичних, тари з пластмаси, харчових та смакових добавок, машин та устаткування, зброї, військової техніки, продукції холодного штампування та гнуття, вспученого вермикуліта, будівельних матеріалів, майолікових виробів, систем кондиціювання, єврорубероїду, формування і оброблення скла тощо.

Основними промисловими підприємствами міста з початку поточного року реалізовано промислової продукції на суму 689,0 млн. грн., що на 184,1 млн. грн., або на 36,5 відсотка більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Продукція васильківських підприємств є конкурентноспроможною на зовнішньому ринку і експортується в країни Європи, Азії, пострадянського простору. Так, за межі країни з початку поточного року реалізовано продукції на суму понад 98,9 млн. грн., що на 14,0 млн., або на 16,0  відсотка більше ніж за відповідний період минулого року. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств міста здійснюються з партнерами більш ніж 15 країн світу: Італія, Білорусь, Румунія, Молдова, Туркменія, Таджикистан, Узбекистан, Грузія, Азербайджан, Латвія, Литва, Китай, Швейцарія , Ліван, Франція, Індія  та інші.

Основні підприємства – експортери: ТОВ «СлаВа», ТОВ «Аква-Косметикс-Груп», ТОВ «Фудтек», ТОВ ВФ «Санрайс», ТОВ «Васильків-хлібопродукт».

Відбулось засідання Ради директорів промислових підприємств при виконавчому комітеті Васильківської міської ради. Обговорені питання щодо: створення додаткових робочих місць, формату співпраці щодо інвестиційного порталу на сайті міста, вільних приміщень або виробничих площ, які можна запропонувати потенційним інвесторам, розвитку експортного потенціалу підприємств, реконструкції (капітальний ремонт) ТОВ «Васильківхлібопродукт», альтернативу споживання електроенергіі – встановлення сонячних батарей різної потужності як для промисловості, так і для інших споживачів тощо.

Начальник управління з питань
економіки та власності
О.А.Стасюк

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі