«Урок реального життя» для школярів

Written on . Posted in Діти, Зайнятість

Васильківським міськрайонним центром зайнятості 16.11.2017 року проведено профорієнтаційний захід  «Урок реального життя» у Здорівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад. Основна мета цього заходу є ознайомлення учнів з актуальними професіями на ринку праці, проблемами самовизначення після закінчення навчання, мотивація їх до вибору актуальних професій. В  «Уроці реального життя» прийняли участь 16 учнів 10-11 класів та їх вчителі.

Провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Аліна Тищенко розповіла школярам про барометр професій, критерії вибору фаху та основні помилки, яких допускають випускники під час прийняття життєво важливого рішення, про відновлення престижу робітничих професій.

Юнаки та дівчата з цікавістю слухали інформацію про світ професій та активно брали участь в обговоренні отриманої інформації.

На сьогоднішній день кожен бажаючий школяр м.Василькова та району може самостійно відвідати Васильківський міськрайонний центр зайнятості та пройти тестування з метою визначення своїх уподобань, нахилів, здібностей, психологічних особливостей та отримати кваліфіковані поради від фахівців центру зайнятості щодо обрання майбутньої професії та актуальність її на ринку праці Васильківщини.

Начальник відділу активної
підтримки безробітних Таран А.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі