Міні-ярмарок вакансій для шукачів роботи в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

Васильківським МРЦЗ об 11 годині 14 листопада 2017 року за участю директора центру зайнятості Олени Миколайчук  проведено «Презентацію роботодавця» та «Міні-ярмарок вакансій» для безробітних, які зареєстровані в центрі зайнятості та шукачами роботи з  приватним акціонерним товариством «ДАТАГРУП» (м.Київ).

Начальник відділу по роботі з персоналом ПрАТ «Датагруп» Катерина Довженко та спеціаліст по роботі з персоналом Наталія Шандурська ознайомили з історією створення підприємства, розповіли про наявні вакантні місця, вимогами до претендентів, умовами та  оплатою праці, перспективами кар’єрного зростання.

«Датагруп» — провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які потрібні для активного, динамічного розвитку їх бізнесу.

Історія компанії почалася в 2000 році, за роки розвитку «Датагруп» стала серйозним гравцем на ринку телекомунікаційних технологій. За підсумками 2012 року «Датагруп» належить 40% від загального обсягу доходів на ринку телекомунікаційних послуг для корпоративних клієнтів. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливою ставкою на регіони та стала одним з лідерів по географії надаваних послуг зв’язку.

«Датагруп» — провідний національний оператор зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг.

Головною метою діяльності компанії є максимальне задоволення всіх потреб клієнтів.

В даний час підприємство розширює свій штат на 150 осіб і запрошує всіх бажаючих взяти участь в конкурсному відборі на вакансії «операторів колл-центрів».

Основними завданнями операторів колл-центрів є надання послуг клієнтам, що обслуговуються в «Ощадбанку». Від надання якісних послуг операторами колл-центрів залежить репутація компанії, в зв’язку з тим, до відбору кандидатів відносяться відповідально. Працівники проходять безкоштовне навчання безпосередньо на підприємстві. В залежності від якостей та здібностей працівника їх заробітна плата може перевищує 8 тис.грн. за місяць. На вакантні посади розглядаються всі бажаючі, які мають або не мають досвіду роботи.

Присутні в ході зустрічі ставили свої запитання та отримали роздатковий матеріал з контактними номерами телефонів підприємства.

Всі бажаючі можуть звернутися до фахівців центру зайнятості і отримати контактні номери телефонів  ПрАТ «Датагруп».

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Васильківського міськрайонного центру зайнятості
Лещенко С.І.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment