«Пенсійний кур’єр» – газета для всіх

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Одним із засобів удосконалення пенсійної системи та проведення пенсійної реформи є підвищення рівня обізнаності громадян, шляхом проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи. Газета «Пенсійний кур’єр» дозволяє своєчасно отримувати детальні роз’яснення з питань чинного законодавства.

У виданні міститься інформація про актуальні зміни в пенсійному законодавстві, а також кваліфіковані відповіді на запитання. Читачів консультують кращі фахівці країни: економісти, юристи, лікарі, психологи. Крім пенсійної тематики видання містить секрети раціонального харчування, розповіді про відомих людей, про історію, цікаві місця України, корисні поради.

Працівники нашого управління популяризують газету «Пенсійний кур’єр» під час зустрічей в трудових колективах, на виїзних прийомах та в пунктах обслуговування громадян, під час особистого прийому керівництвом управління та під час засідань у форматі «круглого столу» із соціальними партнерами, при зверненні до «єдиного вікна» та при опитуванні пенсіонерів, під час проведення дня Пенсійного фонду та зустрічей за місцем проживання громадян.

Зараз у всіх відділеннях поштового зв’язку продовжується передплата газети «Пенсійний кур’єр».
Запрошуємо всіх бажаючих передплатити дане видання, в якому завжди можна знайти відповіді на питання, які вас цікавлять.

Передплатний індекс газети «Пенсійний кур’єр» – українською мовою – 06840.

Васильківське об’єднане управління
Пенсійного фонду України Київської області

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі