Робоча зустріч з роботодавцем Васильківщини «БРСМ нафта»

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

06 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч директора Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олени Миколайчук з директором автозаправного комплексу «БРСМ нафта» (с.Глеваха, вул.Грушевського, б.8) Ігорем Шмаленко.

Ігор Шмаленко в ході бесіди розповів що, БРСМ-Нафта – торгівельна марка однієї з перших в Україні мережі автозаправних комплексів, яка створена в перший рік незалежності. На протязі 25 років мережа охопила всі населенні пункти України і більшість міжміських автомобільних трас. На сьогодні під цією торговельною маркою працює 183 автозаправні комплекси.

Основним видом господарської діяльності «БРСМ-Нафта» єроздрібна торгівля автомобільним паливом.

Також, під час зустрічі обговорено питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

В свою чергу, директор центру зайнятості Олена Миколайчук  ознайомила директора комплексу Ігоря Шмаленко з послугами служби зайнятості: надання компенсації витрат роботодавця у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну особу, яка працевлаштована на новостворене робоче місце за направленням служби зайнятості та компенсування основної та додаткової заробітної плати і суми єдиного внеску, нарахованого на ці виплати, якщо забезпечили роботою людей, які вимушено стали переселенцями із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції, працевлаштування на тимчасові роботи, безпосереднє стажування на виробництві з гарантійним працевлаштуванням. Так як на підприємстві існує гостра потреба в кваліфікованих кадрах (касири, оператори заправних станцій, прибиральники службових приміщень) особлива увага приділена навчанню в ЦПТО ДСЗ та запропоновано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, працевлаштування за фахом.

В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

Начальник відділу взаємодії
з роботодавцями
Васильківського МРЦЗ Лещенко С.

Tags: , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment