Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області шукає кадри

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

начальника фінансово-економічного відділу – головного бухгалтера (тимчасово, на період відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами або фактичного виходу основного працівника), категорія «Б» (умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів в Додатку 1);

головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 (тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку або фактичного виходу основного працівника), категорія «В»  – 2 посади (умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів в Додатку 2);

головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації, категорія «В» (умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів в Додатку 3).

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування».

Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися конкурсною комісією в термін до 17.00 год. 13 листопада 2017 року за адресою: м. Васильків. вул. Соборна, 105, кабінет № 3.

Умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів:
Додаток 1 переглянути
Додаток 2 переглянути
Додаток 3 переглянути

Телефон для довідок: (04571) 2-21-99.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі