Апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in Міська влада

30 жовтня відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. Зокрема:

  1. Козак Л.О.– начальник відділу освіти – на минулому тижні проведено засідання колегії освіти. На порядок денний виносились питання: – Про результативність участі випускників ЗОШ у ЗНО, ДПА 2017. -Про нагородження випускників 11 класів ЗОШ м. Василькова золотою медаллю.- Про міську Програму з футболу.- Про проведення атестації педагогічних працівників у 2017/2018 році. Також відбувся брейн-ринг на тему “Підліток і право” серед команд загальноосвітніх навчальних закладів. Перемогу отримала команда ЗОШ №9. У ДНЗ №3 закінчились ремонтні роботи і відновився виховний процес. Відбулася зустріч з  проектною організацією ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку» по обговоренню проекту будівництва нової будівлі ЗОШ №6.
  2. Брік В.І. – директор КП «Васильківтепломережа” – проводиться контроль температурного режиму у будівлях. Проблема на сьогоднішній день – без теплопостачання будинок по вулиці Грушевського,20. На об’єкті працює аварійна бригада.
  3. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – за минулий тиждень на оформлення субсидій звернулася 81 родина, на обліку перебуває 403 учасника АТО. Проводиться робота по створенню бази безхатченків та підготовка пунктів обігріву на зимовий період.
  4. Стасюк О.А.– начальник управління економіки та власності – за минулий тиждень надійшло 37 листів, які розглянуто і дано відповідні відповіді. Згідно моніторингу збільшились ціни у торгівельних мережах на буряк та курятину.
  5. Партоленко Ю.О. – начальник відділу муніципального розвитку та енергоменеджменту – 19-20 жовтня в місті Лубни відбулася конференція співробітництва малих міст, селищ та об’єднаних територіальних громад України з питань енергобезпеки, енергоефективності, довкілля та сталого розвитку. Ця конференція відбулася в рамках проекту, який впроваджується завдяки гранту, наданому через Програму LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи. Проект фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії. Місто Васильків в рамках вказаного проекту стало одним з переможців конкурсу на написання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату (SECAP), та отримало відповідний сертифікат. За допомогою Фонду наше місто відпрацює з експертами конкретні проектні пропозиції та сформує першочергові заходи по зменшенню бюджетних витрат на енергоносії і скороченню викидів СО2 до 2030 року.
  6. Перінська О.П. – секретар міської ради – визначена дата проведення чергової сесії Васильківської міської ради на 24 листопада 2017 року. Усім розробникам Програм подати на розгляд до 31 жовтня 2017 року.

По завершенню наради міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі